|
 |
> AKČNÍ NABÍDKY <
|
Simply You Priessnitz Péče o klouby Kolageny + Boswellie 90 + 30 tbl. ZDARMA 379,- Kč
|
PRIESSNITZ® PÉČE O KLOUBY, přispívá díky obsahu boswellie k podpoře hybnosti a pružnosti kloubů, díky vitaminu C k normální tvorbě kolagenu, pro normální funkci chrupavek, a díky vitaminům K a D k udržení normálního stavu kostí. Dále je péče obohacena o tři, zákazníky žádané, typy kolagenů. Kromě hydrolyzovaných kolagenů typu I a II je tato speciální peče o klouby obohacena také o 40 ?g nativního kolagenu typu II. Tedy o kolagen zachovány ve své přírodní podobě. 4 měsíční péče o vaše klouby obsahuje 3 typy kolagenů + boswelii největší množství nativního kolagenu typu II
|
|
Doporučená kombinace produktů Na Sexuální zdraví - Eregma Max Power + Regevit 828,- Kč
|
Podpořte své sexuální zdraví! Vyzkoušejte kombinaci produktů doporučených lékařem. Dávkování a délka užívání produktů je velmi individuální a závisí na mnoha faktorech. Dávkování je navíc během kúry potřeba upravovat. Pro nejlepší účinek proto doporučujeme konzultaci s naším odborným týmem v lékařské poradně. V základním balíčku naleznete: 1x Eregma MAX power 100 tbl. + 20 tbl. ZDARMA , 1x Regevit 200 kapslí .
|
|
MycoMedica MycoBaby dračí sirup 200 ml + tetovačky ZDARMA 199,- Kč
|
MycoBaby dračí sirup napomáhá posílení přirozené obranyschopnosti organismu a celkovému doplnění sil při únavě a vyčerpání. Je vhodný především při změnách ročních období (s nástupem podzimu, kdy dochází k poklesu teplot a s příchodem jara, kdy dochází naopak ke zvyšování teplot), či před nástupem dětí do škol a školek po prázdninách. Kombinace extraktů z vitální houby Reishi,Cordyceps a extraktu z echinacey přispívá k normální funkci horních cest dýchacích.
|
|
Simply You Silymarin Duo 60 tob. + 30 tob. ZDARMA 527,- Kč
|
Produkt Silymarin Duo je vaší volbou pro normální činnost jater , neboť je detoxikuje a zároveň je ochraňuje před znečištěním. Přípravek dále podporuje normální funkci trávení a s tím spojenou očistu těla.
|
|
Terezia Company Hlíva ústřičná 150 kapslí + 30 kapslí ZDARMA 465,- Kč
|
Hlíva ústřičná je houba, která svým ojedinělým složením lidskému zdraví jednoznačně prospívá a na organismus působí velmi blahodárně. Pravidelnou konzumací houby hlíva ústřičná dochází k regeneraci buněk a normalizaci imunitního systému. Hlíva ústřičná obsahuje beta 1,3 D glukany, vitamíny, stopové prvky (železo, jód, selen, draslík atd.), mastné kyseliny, proteiny, steroly. V neposlední řadě je to také vláknina, která z těla odstraňuje usazené škodliviny.
|
|
Antipodes Osvěžující oční gel Anoint (H?O De-Puffing Eye Gel) 30 mlKategorie: Přírodní kosmetika -> Přírodní kosmetika pro ženy -> Přírodní pleťová kosmetika -> Péče o oční okolí -> Oční gely (3)
 |
(Antipodes)
Zlepšete vzhled otoků a váčků pod očima pomocí osvěžujícího očního gelu Anoint H?O. Káva a červené řasy doplněné o novozélandské superovoce bohaté na antioxidanty pomáhají řešit problémy s otoky očí. Kyselina hyaluronová rostlinného původu a manukový med poskytují zklidňující hydrataci, zatímco bambusový ferment pomáhá chránit citlivé oční okolí. Hydratační oční gel je certifikován jako vegetariánský bez přidané vůně. Osvěžující oční gel Anoint H?O je chladivý oční krém s kofeinem a okurkou, který pomáhá redukovat otoky, vrásky a oční váčky. Červené řasy a novozélandské superovoce působí proti otokům a redukují jemné vrásky. Kyselina hyaluronová rostlinného původu a manukový med dodávají pleti potřebnou hydrataci. Poskytuje chladivý a zklidňující účinek citlivé pleti pod očima. Certifikovaná vegetariánská péče o pleť. Bez přidané vůně. Vhodný pro většinu typů pleti, obzvláště pak pro dehydratovanou a oteklou. Bylo klinicky prokázáno, že po 2 hodinách zvyšuje hydrataci pokožky až o 39 %*. *Dermatest Australia: klinická studie 13 mužů a žen ve věku 18–65 let (2022) |
Doba dodání: (zboží je skladem)
Orientační cena: 1040,- Kč
|
|
| | http://www.heureka.cz/?h%5Bfraze%5D=Antipodes%20Osvěžující%20oční%20gel%20Anoint%20(H?O%20De-Puffing%20Eye%20Gel)%2030%20ml
Zlepšete vzhled otoků a váčků pod očima pomocí osvěžujícího očního gelu Anoint H₂O. Káva a červené řasy doplněné o novozélandské superovoce bohaté na antioxidanty pomáhají řešit problémy s otoky očí. Kyselina hyaluronová rostlinného původu a manukový med poskytují zklidňující hydrataci, zatímco bambusový ferment pomáhá chránit citlivé oční okolí. Hydratační oční gel je certifikován jako vegetariánský bez přidané vůně. Osvěžující oční gel Anoint H₂O je chladivý oční krém s kofeinem a okurkou, který pomáhá redukovat otoky, vrásky a oční váčky. Červené řasy a novozélandské superovoce působí proti otokům a redukují jemné vrásky. Kyselina hyaluronová rostlinného původu a manukový med dodávají pleti potřebnou hydrataci. Poskytuje chladivý a zklidňující účinek citlivé pleti pod očima. Certifikovaná vegetariánská péče o pleť. Bez přidané vůně. Vhodný pro většinu typů pleti, obzvláště pak pro dehydratovanou a oteklou. Bylo klinicky prokázáno, že po 2 hodinách zvyšuje hydrataci pokožky až o 39 %*. *Dermatest Australia: klinická studie 13 mužů a žen ve věku 18–65 let (2022)
|